top of page

HİZMETLERİMİZ

1.jpg

Su
Sondajı

Kaya ortamda - Sert kayalarda kullanılan Sondaj tekniği ile Yumuşak - Kendini tutamayan zeminlerde kullanılan sondaj tekniği farklıdır. Kendini tutamayan yumuşak formasyonlarda çamur sirkülâsyonu ile sondaj yapılır, Kaya ortamda ise sondaj, hava sirkülâsyonu ile gerçekleşir. Bazı kuyular açılırken her iki sondaj tekniği de kullanılır. Detaylı bilgi için bizi arayabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

2.jpg

Yer Altı
Su Araştırma

Sondaj sahasının mühendislerce incelenmesi, arazinin jeolojik - hidrojeolojik özellikleri belirlenmeli daha sonra sahada uygun profillerde rezistivite etüdü yapılmalıdır. Etüt sonucu akifer özelliği olan tabakalar - su alınabilecek kırık ve çatlaklar ve derinlikleri tespit edilmelidir. Su arama çalışması sonucunda yapılacak sondajın derinliği ve sondaj lokasyonu tespit edilmektedir.

iStock-912462658.jpg

Kuyu Bakımı
Temizliği

Sondaj kuyuları jeolojik yapıya bağlı olarak (kil-silt oranının yüksek oluşu vb.) temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Kuyu temizliğinde en çok kullanılan yöntem yüksek basınçlı ve debili kompresör vasıtasıyla kuyunun temizlenmesidir. Uygun fiyatlarla kuyu bakımı ve temizliği hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Mavi Su Sondaj  kuyu bakım ve temizliği hizmetlerini profesyonel ve işinin ehli personelleriyle yapmaktadır.

4.jpg

Dalgıç
Pompa

Mavi Su Sondaj müşterilerine sondajın derinliğine ve su miktarına göre kuyuya konulması gereken pompa bilgilendirmesi ve satışını sunmaktadır. Pompanın güvenilir marka olması Dalgıç pompa seçiminde piyasada kendini kanıtlamış markalı ürünler kullanılmalıdır. Dalgıç pompa ne kadar kaliteli ise dayanıklılığı ve verimliliği de aynı oranda artmaktadır.

6.png

DSİ
Ruhsat İşlemleri

Arazinizde resmi bir kurumun izni ile su kuyusundan temin edilen yeraltı suyunun kullanma haklarının elinizde olduğunu ifade eden belgedir. Firmamız, tarla / bahçelerde sulama ve konut / sanayi yapılarında kullanma amacıyla açılacak su kuyuları için Devlet Su İşleri Müdürlüğü'nden alınması zorunlu olan Arama ve Kullanma Ruhsatları'nın düzenlenmesinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

5.jpg

İletişim
Bilgilerimiz

Profesyonel ve ilkeli sondaj anlayışı ile hizmet veren Mavi Su Sondaj sektörde kaliteli çalışma ahlakı ile işlerini yürütmektedir. Marmara'nın her bölgesinde sondaj hizmetlerimiz bulunmaktadır. Mavi Su Sondaj kalıcı ve kesin çözümler sunar. Profesyonel ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdürür ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İLETİŞİM

İletişim

Sorularınız, ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0542 458 21 97 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın : 0542 458 21 97

Bize Ulaşın

Celaliye Mahallesi Akdeniz Caddesi No:28 Büyükçekmece, İstanbul

 

info@mavisusondaji.com

Mahmut Karaman: 0542 458 21 97

bottom of page